SENİN DE ÖĞRETMENLER GÜNÜN KUTLU OLSUN BADİ EKREM!

Rıfat Ilgaz’ın kitaplarındaki eşsiz tasvirinin ardından Ertem Eğilmez’in gözünden Şener Şen ile hayat bulan Hababam Sınıfı’nın unutulmaz karakteri, maceracı, olimpiyat tutkunu, madalyalara doymayan, uzun atlamacı, cirit ve gülle atıcı, voleybolcu, kung-fu üstadı, basketbolcu, yüzme şampiyonu, oymak beyi, tenisçi, eskrimci, eski santrafor ve dağcı Badi Ekrem, senin de öğretmenler günün kutlu olsun!

Sen ki haylaz öğrencilerine ve tüm topluma sporun faydalarını anlatmakla bitiremedin, her türlü sportif faaliyeti sevdirmek için elinden geleni yaptın, en az üç kuşağı kırmızı eşofmanınla büyüttün, yeri geldi içimizdeki ciritçiyi çıkardın ortaya, yeri geldi Olimpiyat anılarınla haritalarda Montreal’i arattın!


"Sağlıklı bir nesil ancak beden eğitimi ile yetişir! Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur!” Başöğretmenimizden alıntılarla başladığın derslerle hepimizin idealindeki öğretmen oldun!
Bugün bile sporcu kimliğinden etkilenmemek elde değil, öyle ki gelecek nesiller trambolinde hep düz düşen kırmızı eşofmanından feyz alabilsin diye çekirgelerin durmaksızın çalışıyor!


     


Fizik kondüsyonumuz yetmez ama bizde ofisçe masa tenisi alanında Badi Ekrem Olimpiyatları'na başlıyoruz!

Bonus Hd'si:


                                                                                                                           Yazar: Gizem SezenX