Muzo İle Gürültü Tarih Oluyor!

Dünyanın ilk Anti-Titreşim ve Gürültü Maskeleme teknolojilerini kullanan akıllı akustik cihazı Muzo, dış dünyadan kaçmanızı, ruh halinize göre ortam sesini ayarlayarak kendinize özel sessiz bir bölge yaratmanızı sağlıyor.

Biz herşeyi spor odaklı mı düşünüyoruz bilinmez ama bu müthiş cihaz size ihtiyacınız olan gürültüden arınmış huzurlu antrenman ortamını ve daha da önemlisi dinlenme ve uyku esanasında rahatsız edici seslerden uzak konforlu bir süreç yaşamanızı sağlıyor.


Celestial Tribe'ın geliştirdiği, Anti-Titreşim özelliğinden yararlanan Muzo, bu teknoloji sayesinde nesnelerin yaydığı ses titreşimini blokeliyor ve gürültünün minimum düzeye düşürülmesini sağlıyor. Üstelik akıllı telefonunuzla senkronize olarak uzaktan kontrol veya direk cihaz üzerinden tek bir tuşla bunu yapıyor.

Muzo’nun kullandığı diğer teknoloji ise Billionsound. Bu sayede dinamik ve gerçekçi sesler de üreten Muzo, ihtiyaç duyduğunuz sessizliği ya da dinlendirici doğa seslerini size sunabiliyor. Düz yüzeylere kolayca yapışabilen cihaz Muzo, Bluetooth bağlantısıyla mobil uygulamasıyla senkronize olup, akıllı telefonunuzdan uzaktan kontrole de izin veriyor.Değişik senaryolar için 3 farklı modu bulunan Muzo, Serenity-Sakinlik modunda Anti-Titreşim özelliği ile ortam seslerini uzaklaştırıyor, Sleep-Uyku modunda dinlendirici doğa sesleriyle uyku kalitesini artırıyor, Secret-Gizli modda ise ses maskeleme özelliği ile istenmeyen kişilerin özel konuşmaları duymasını engelliyor.


Kickstarter'daki kampanya ile başarıya ulaşan Muzo'ya ön siparişle 119 dolara sahip olmak ve hemen performansınızı düşüren gürültüden uzaklaşmak mümkün!Kaynak: Muzo, Bigumigu'dan derlenmiştir.

X